Stowarzyszenie Wspierania Młodzieży "CZ-ART";

Do you know more than a chimp?
Learn more about Factfulness youth exchange.
START THE CHANGE
Dołącz do tych, którzy zmieniają świat na lepsze
Kurs online dla osób pracujących z młodzieżą
Kurs jest już dostępny!
Czarty - fotocast
Czarty w obiektywie Jarosława Respondka

Animatorzy

Szczudlarze

W naszym gronie mamy kilku szczudlarzy, którzy urozmaicają różnorodne imprezy plenerowe oraz inne wydarzenia w mieście. Czasem nawet pozwalając dzieciom spróbować swoich sił na mniejszych szczudłach. Nasi szczudlarze mają prawie 3 metry wysokości, ale bez problemu schylają się, żeby przywitać się z najmłodszymi milusińskimi, albo poczęstować ich cukierkami. Jest jeszcze jeden szczudlarz. Trochę niższy, ale za to wykonuje 2-metrowe skoki i potrafi biegać z prędkością 30 km/h!

Malowanie twarzy

Dzieciaki uwielbiają malowanie buziek, a Adam robi to z przyjemnością. Nie starsze mu najtrudniejsze życzenie dzieci. Namaluje Spidermana, Hello Kitty, a nawet człowieka dwie twarze. Specjalnie dla tych, którzy nie wiedzą w co chcą się przemienić przygotował album z propozycjami. A co najważniejsze, używa dobrych, atestowanych farb, które łatwo się zmywa!

Bańki mydlane

Czy jest coś bardziej magicznego niż mieniące się kolorami bańki mydlane? Tak! Mieniące się kolorami ogromne bańki mydlane. Nasze bańczarki i bańczarze potrawią wyczarować ponad 3-metrowe bańki, a także zamykać bańki w bańce. Dzieciaki uwielbiają skakać i je rozbijać, ale z nami mogą też spróbować sami zrobić ogromne bańki.

Wielka kolorowanka

Kolorowanki znają wszystkie dzieci, ale nie wszystkie miały okazję pokolorować wielką kolorowankę o rozmiarze 70 x 100 cm. Malowania jest tak dużo, że spokojnie starcza dla 50 dzieciaków, a rezultat jest niepowtarzalny, bo tworzony wspólnie.

loga partnerów
Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART
ul. Andersa 15H
42-200 Częstochowa / POLSKA
czart@czart.org / http://czart.org
NIP 949-21-45-802
REGON 241600070
KRS 0000356506

Millennium Bank
IBAN PL21 1160 2202 0000 0001 6547 3405
SWIFT BIGBPLPW