Stowarzyszenie Wspierania Młodzieży "CZ-ART";

START THE CHANGE
Dołącz do tych, którzy zmieniają świat na lepsze
Don't panic! Świat jest lepszy niż Ci się wydaje.
26 października rusza międzynarodowy projekt Factfulness.
Kurs online dla osób pracujących z młodzieżą
Kurs jest już dostępny!
Czarty - fotocast
Czarty w obiektywie Jarosława Respondka

Animatorzy

Szczudlarze

W naszym gronie mamy kilku szczudlarzy, którzy urozmaicają różnorodne imprezy plenerowe oraz inne wydarzenia w mieście. Czasem nawet pozwalając dzieciom spróbować swoich sił na mniejszych szczudłach. Nasi szczudlarze mają prawie 3 metry wysokości, ale bez problemu schylają się, żeby przywitać się z najmłodszymi milusińskimi, albo poczęstować ich cukierkami. Jest jeszcze jeden szczudlarz. Trochę niższy, ale za to wykonuje 2-metrowe skoki i potrafi biegać z prędkością 30 km/h!

Malowanie twarzy

Dzieciaki uwielbiają malowanie buziek, a Adam robi to z przyjemnością. Nie starsze mu najtrudniejsze życzenie dzieci. Namaluje Spidermana, Hello Kitty, a nawet człowieka dwie twarze. Specjalnie dla tych, którzy nie wiedzą w co chcą się przemienić przygotował album z propozycjami. A co najważniejsze, używa dobrych, atestowanych farb, które łatwo się zmywa!

Bańki mydlane

Czy jest coś bardziej magicznego niż mieniące się kolorami bańki mydlane? Tak! Mieniące się kolorami ogromne bańki mydlane. Nasze bańczarki i bańczarze potrawią wyczarować ponad 3-metrowe bańki, a także zamykać bańki w bańce. Dzieciaki uwielbiają skakać i je rozbijać, ale z nami mogą też spróbować sami zrobić ogromne bańki.

Wielka kolorowanka

Kolorowanki znają wszystkie dzieci, ale nie wszystkie miały okazję pokolorować wielką kolorowankę o rozmiarze 70 x 100 cm. Malowania jest tak dużo, że spokojnie starcza dla 50 dzieciaków, a rezultat jest niepowtarzalny, bo tworzony wspólnie.

loga partnerów
Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART
ul. Andersa 15H
42-200 Częstochowa / POLSKA
czart@czart.org / http://czart.org
NIP 949-21-45-802
REGON 241600070
KRS 0000356506

Millennium Bank
IBAN PL21 1160 2202 0000 0001 6547 3405
SWIFT BIGBPLPW