Animatorzy – Stowarzyszenie Wspierania Młodzieży CZ-ART

Diable en soc d'aquest ball, diable en soc i en seré, més m'estimo ser diable que aprenent de botifler!

Wpis Animatorzy

Szczudlarze

W naszym gronie mamy kilku szczudlarzy, którzy urozmaicają różnorodne imprezy plenerowe oraz inne wydarzenia w mieście. Czasem nawet pozwalając dzieciom spróbować swoich sił na mniejszych szczudłach. Nasi szczudlarze mają prawie 3 metry wysokości, ale bez problemu schylają się, żeby przywitać się z najmłodszymi milusińskimi, albo poczęstować ich cukierkami. Jest jeszcze jeden szczudlarz. Trochę niższy, ale za to wykonuje 2-metrowe skoki i potrafi biegać z prędkością 30 km/h!

Malowanie twarzy

Dzieciaki uwielbiają malowanie buziek, a Adam robi to z przyjemnością. Nie starsze mu najtrudniejsze życzenie dzieci. Namaluje Spidermana, Hello Kitty, a nawet człowieka dwie twarze. Specjalnie dla tych, którzy nie wiedzą w co chcą się przemienić przygotował album z propozycjami. A co najważniejsze, używa dobrych, atestowanych farb, które łatwo się zmywa!

Bańki mydlane

Czy jest coś bardziej magicznego niż mieniące się kolorami bańki mydlane? Tak! Mieniące się kolorami ogromne bańki mydlane. Nasze bańczarki i bańczarze potrawią wyczarować ponad 3-metrowe bańki, a także zamykać bańki w bańce. Dzieciaki uwielbiają skakać i je rozbijać, ale z nami mogą też spróbować sami zrobić ogromne bańki.

Wielka kolorowanka

Kolorowanki znają wszystkie dzieci, ale nie wszystkie miały okazję pokolorować wielką kolorowankę o rozmiarze 70 x 100 cm. Malowania jest tak dużo, że spokojnie starcza dla 50 dzieciaków, a rezultat jest niepowtarzalny, bo tworzony wspólnie.

Kontakt

Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART
ul. Poselska 28, 42-200 Częstochowa, Polska

info: [email protected]

NIP 949-21-45-802 KRS 0000356506
REGON 241600070

Millennium Bank
IBAN PL21 1160 2202 0000 0001 6547 3405
SWIFT BIGBPLPW